داعش ابتدا به دو دختر 16 و 17 ساله تجاوز و بعد سنگسارشان کرد ! Reviewed by Momizat on . به نقل از اکسپرس، عناصر بی رحم گروه تروریستی داعش دو دختر نوجوان را در ملاء عام در شهر "دیرالزور" سوریه سنگسار کردند. داعش این دو دختر به نام های حسنا 17 ساله و به نقل از اکسپرس، عناصر بی رحم گروه تروریستی داعش دو دختر نوجوان را در ملاء عام در شهر "دیرالزور" سوریه سنگسار کردند. داعش این دو دختر به نام های حسنا 17 ساله و Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » مجله خبری » داعش ابتدا به دو دختر 16 و 17 ساله تجاوز و بعد سنگسارشان کرد !

داعش ابتدا به دو دختر 16 و 17 ساله تجاوز و بعد سنگسارشان کرد !

محبوب کن - فیس نما

عکس سنگسار دختر دوخدر,فیلم سنگسار زن دختر,فیلم جنایات داعش در سوریه,عکس جنایت داعش در سوریه,سنگسار زنان و دختران توسط داعش,تجاور جنسی گروهی داعش به زنان دختران,سکس گروهی داعش با زنان و دختران,دانلود فیلم کلیپ سکس داعش با زنان دختران لختبه نقل از اکسپرس، عناصر بی رحم گروه تروریستی داعش دو دختر نوجوان را در ملاء عام در شهر “دیرالزور” سوریه سنگسار کردند. داعش این دو دختر به نام های حسنا 17 ساله و مدیحه 16 ساله را به بهانه زنا و حضور در خانه ای که مرد در آن بوده است، اعدام کرد. صدها نفر از مردم برای تماشای این صحنه جمع شده بودند.

دو مرد به نام های “ابو زبیر الادلیب” و “ماهر حمید” نیز به 50 ضربه شلاق محکوم شدند.

هفته گذشته نیز چهار زن در موصل بدست تروریستهای داعش سنگسار شدند. این زنان باوجود اینکه بدست تروریستهای داعش مورد تجاوز قرار گرفته بودند، به دست این گروه دستگیر و در دادگاه داعش به سنگسار محکوم شدند.

گروه تروریستی داعش علاوه بر جنایات غیرانسانی اش، قوانین بی رحمانه ای در شهرهای تحت سلطه خود اعمال کرده است. به عنوان مثال، زنان از قدم زدن به تنهایی در خیابان منع هستند.

البته پیش تر نیز از منابع مختلف منتشر شده بود که زنان و دخترانی که حاضر به جهاد نکاح با عناصر وحشی داعش نشوند بعد از تجاوزهای مکرر به بهانه زنا سنگسار و یا اعدام می شوند .

عکس سنگسار دختر دوخدر,فیلم سنگسار زن دختر,فیلم جنایات داعش در سوریه,عکس جنایت داعش در سوریه,سنگسار زنان و دختران توسط داعش,تجاور جنسی گروهی داعش به زنان دختران,سکس گروهی داعش با زنان و دختران,دانلود فیلم کلیپ سکس داعش با زنان دختران لخت

مطالب پیشنهادی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.