بابک زنجانی اعدام می شود / دادگاه3 نفر را مفسد فی الارض شناخت Reviewed by Momizat on . دادگاه متهمان پرونده (بابک زنجانی و 2 متهم دیگر) را مفسد فی الارض شناخته و به اعدام محکوم کرده است. سخنگوی قوه قضاییه گفت: دادگاه متهمان پرونده (بابک زنجانی و 2 دادگاه متهمان پرونده (بابک زنجانی و 2 متهم دیگر) را مفسد فی الارض شناخته و به اعدام محکوم کرده است. سخنگوی قوه قضاییه گفت: دادگاه متهمان پرونده (بابک زنجانی و 2 Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اقتصادی » بابک زنجانی اعدام می شود / دادگاه3 نفر را مفسد فی الارض شناخت

بابک زنجانی اعدام می شود / دادگاه3 نفر را مفسد فی الارض شناخت

محبوب کن - فیس نما

دادگاه متهمان پرونده (بابک زنجانی و 2 متهم دیگر) را مفسد فی الارض شناخته و به اعدام محکوم کرده است.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: دادگاه متهمان پرونده (بابک زنجانی و 2 متهم دیگر) را مفسد فی الارض شناخته و به اعدام محکوم کرده است.

به گزارش فانوس ، غلامحسین محسنی اژه‌ای در نشست خبری خود با اعلام این خبر اظهار داشت: حکم زنجانی و دو متهم دیگری که در پرونده نفتی با وی محاکمه شدند در دادگاه بدوی صادر شده است و دادگاه بدوی این سه متهم را مفسد فی الارض تشخیص داده و به اعدام محکوم کرده است.

وی افزود: متهمان پرونده علاوه بر اعدام به رد مال در حق شاکی یعنی شرکت نفت و همچنین به جزای نقدی معادل یک چهارم پولشویی محکوم شدند.

بابک زنجانی به اعدام محکوم شد حکم دادگاه بابک زنجانی,بابک زنجانی,اعدام بابک زنجانی,عکس اعدام بابک زنجانی,فیلم بابک زنجانی,مفسد فی الارض

مطالب پیشنهادی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.