داستان مرد عصبانی که زن 22 ساله خودش را با مشت و لگد کشت ! Reviewed by Momizat on . روز گذشته نیروهای پلیس، مردی که همسرش را به قتل رسانده بود، دستگیر کردند. به گزارش فانوس : به نقل از باشگاه خبرنگاران، گرگون 25 ساله که به علت مشکوک بود به همسر روز گذشته نیروهای پلیس، مردی که همسرش را به قتل رسانده بود، دستگیر کردند. به گزارش فانوس : به نقل از باشگاه خبرنگاران، گرگون 25 ساله که به علت مشکوک بود به همسر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اجتماعی » داستان مرد عصبانی که زن 22 ساله خودش را با مشت و لگد کشت !

داستان مرد عصبانی که زن 22 ساله خودش را با مشت و لگد کشت !

روز گذشته نیروهای پلیس، مردی که همسرش را به قتل رسانده بود، دستگیر کردند.

قتل شوهر بد دل، همسرش را زیر مشت و لگد کشت داستان مرد و زن,کتک زدن زن همسر,داستان همسر زن ,

به گزارش فانوس : به نقل از باشگاه خبرنگاران، گرگون 25 ساله که به علت مشکوک بود به همسرش و توهم اینکه با کسی رابطه دارد مدام با همسرش جر و بحث داشتند و در نهایت در دعوایی همسر 22 ساله خود را به قتل رساند.

به گزارش دیلی میل، روز گذشته جنازه خانمی در پسماند یک کارخانه صنعتی خصوصی یافت شد که در ملحفه‌ای پیچیده شده بود. این حادثه در «دانواپور» اتفاق افتاد و پلیس پس از شناسایی جنازه «دیل‌بگ سینگ» را که در همان کارخانه مشغول به کار بود دستگیر کرد.

قاتل بیان کرد که وقتی در حال جر و بحث با همسرش بوده، کنترل خود را از دست داده که منجر به دعوای فیزیکی شده با مشت و لگد و به کشتن همسرش ختم شد. گفتنی است پلیس در حال تحقیق در مورد این پرونده‌است و جزئیات بیشتری را فاش نکرده و همچنین قاتل هم تا روز دادگاه در زندان خواهند ماند.

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.