” یانا “دختر روس بغل سردار آزمون و سعید عزت اللهی + عکس Reviewed by Momizat on . " یانا "دختر روس بغل سردار آزمون و سعید عزت اللهی + عکس سردار آزمون و سعید عزت اللهی دو بازیکن محبوب تیم ملی ایران که در تیم روستوف روسیه بازی میکنند و از طرفدا " یانا "دختر روس بغل سردار آزمون و سعید عزت اللهی + عکس سردار آزمون و سعید عزت اللهی دو بازیکن محبوب تیم ملی ایران که در تیم روستوف روسیه بازی میکنند و از طرفدا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » مجله خبری » ” یانا “دختر روس بغل سردار آزمون و سعید عزت اللهی + عکس

” یانا “دختر روس بغل سردار آزمون و سعید عزت اللهی + عکس

محبوب کن - فیس نما

” یانا “دختر روس بغل سردار آزمون و سعید عزت اللهی + عکس

سردار آزمون و سعید عزت اللهی دو بازیکن محبوب تیم ملی ایران که در تیم روستوف روسیه بازی میکنند و از طرفداران بسیاری در ایران برخوردار هستند این روزها در چند عکس منشوری با یک دختر روس به نام یانا که عکاس شخصی آنها در تیم روستوف می باشد دیده شده اند .

سردار آزمون و یانا

سردار آزمون که در برنامه نود عادل فردوسی پور از پخش قسمتی از مراسم خواستگاری هم تیمی اش از یک خانم در زمین فوتبال نگران شده بود و از خواستار عدم ادامه پخش این کلیپ شد این بار با عکاس شخصی خود که یک دختر روسیه ای به نام یانا است در یک عکس منشوری دیده شده است .

سعید عزت اللهی و یانا

یانا دختر عکاسی در روسیه است که در تیم روستوف عکاس ویژه سردار آزمون و سعید عزت اللهی لژیونرهای ایرانی این تیم است. آن طور که خودش می گوید او عاشق عکاسی از سردار آزمون و سعید عزت اللهی است.

مطالب پیشنهادی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.