سیامک خرمی و حرکت بسیار جنجالی او بعد از پیروزی در مسابقه + عکس و کلیپ Reviewed by Momizat on . تصویر پیروزی سیامک خرمی بر حریف آمریکائی در خاک آمریکا و بالا بردن پرچم یاحسین با پیراهن تصاویر رهبر معظم انقلابخبرگزاری استاد سیامک خرمی رئیس سبک کیک جیتسو ایر تصویر پیروزی سیامک خرمی بر حریف آمریکائی در خاک آمریکا و بالا بردن پرچم یاحسین با پیراهن تصاویر رهبر معظم انقلابخبرگزاری استاد سیامک خرمی رئیس سبک کیک جیتسو ایر Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » مجله خبری » سیامک خرمی و حرکت بسیار جنجالی او بعد از پیروزی در مسابقه + عکس و کلیپ

سیامک خرمی و حرکت بسیار جنجالی او بعد از پیروزی در مسابقه + عکس و کلیپ

محبوب کن - فیس نما

تصویر پیروزی سیامک خرمی بر حریف آمریکائی در خاک آمریکا و بالا بردن پرچم یاحسین با پیراهن تصاویر رهبر معظم انقلابخبرگزاری

استاد سیامک خرمی رئیس سبک کیک جیتسو ایران که در یکی از مسابقه حرفه‌ای کیک جیتسو در آمریکا شرکت کرده بود، با پرچم یا حسین (ع) وارد رینگ مسابقه شد.
هم‌زمان با ورود سیامک خرمی به سالن مسابقه و حضور در رینگ نیز به درخواست وی، صدای مداحی و رجزخوانی یکی از مداحان ایرانی خطاب به داعش و تروریست‌های تکفیری از بلندگوهای سالن پخش شد.
در مسابقات حرفه‌ای کیک جیتسو در آمریکا مرسوم است که هنگام ورود فایتر به سالن مسابقه و حضور در رینگ، آهنگ مورد علاقه وی در سالن مسابقه پخش می‌شود.

سیامک خرمی با پرچم یاحسین بوکسور آمریکایی را شکست داد

مطالب پیشنهادی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.