پر حاشیه ترین دروازبان ایران قصد ازدواج دارد Reviewed by Momizat on . انگار سوشا مکانی قصد دارد سر و سامان بگیرد.   فانوس: دروازه بان پرسپولیس ، سوشا مکانی فصل بسیار سختی را پشت سر گذاشت. سوشا بعد از اینکه ۳ هفته اول لیگ را محروم انگار سوشا مکانی قصد دارد سر و سامان بگیرد.   فانوس: دروازه بان پرسپولیس ، سوشا مکانی فصل بسیار سختی را پشت سر گذاشت. سوشا بعد از اینکه ۳ هفته اول لیگ را محروم Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » مجله خبری » پر حاشیه ترین دروازبان ایران قصد ازدواج دارد

پر حاشیه ترین دروازبان ایران قصد ازدواج دارد

محبوب کن - فیس نما

انگار سوشا مکانی قصد دارد سر و سامان بگیرد.

 ۹۹minokhaleghi
فانوس: دروازه بان پرسپولیس ، سوشا مکانی فصل بسیار سختی را پشت سر گذاشت. سوشا بعد از اینکه ۳ هفته اول لیگ را محروم بود، خیلی فرصت درخشش پیدا نکرد تا اینکه دوباره حاشیه دور او را گرفت و او را حتی راهی زندان هم کرد. بعد از حل این مشکل، سوشا دوباره برگشت اما باز هم پر اشتباه. بعد از پایان فصل هم که جام از دست پرسپولیس پرید، خبری آمد که گلر اول این این تیم به دلیل پوشیدن لباس نامناسب ۶ ماه محروم خواهد شد.

این خبر هنوز تایید رسمی نشده است ولی جدایی سوشا از پرسپولیس حتمی است. روزنامه پیروزی در جلد امروز خود مصاحبه ای سوشا مکانی منتشر کرده است که این دروازه بان گفته است : « گذشته ها را فراموش کنید. امسال حتما داماد می شوم! » احتمالا سوشا با این تصمیم می خواهد خود را از حاشیه دور کند و به فوتبالش بپردازد.

مطالب پیشنهادی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.