ملت همیشه در صحنه این بار در صفحه اینستاگرام ابرو گوندش! Reviewed by Momizat on . با شنیدن خبر کودتای ترکیه کاربران ایرانی جویای حال خواننده معروف ترکیه ای ابرو گوندش در اینستاگرامش شدند.   هجوم کاربران ایرانی به اینستاگرام خواننده معروف با شنیدن خبر کودتای ترکیه کاربران ایرانی جویای حال خواننده معروف ترکیه ای ابرو گوندش در اینستاگرامش شدند.   هجوم کاربران ایرانی به اینستاگرام خواننده معروف Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » طنز و خنده دار » ملت همیشه در صحنه این بار در صفحه اینستاگرام ابرو گوندش!

ملت همیشه در صحنه این بار در صفحه اینستاگرام ابرو گوندش!

محبوب کن - فیس نما

با شنیدن خبر کودتای ترکیه کاربران ایرانی جویای حال خواننده معروف ترکیه ای ابرو گوندش در اینستاگرامش شدند.

خواننده معروف ترکیه ای ، ابرو گوندش

 

هجوم کاربران ایرانی به اینستاگرام خواننده معروف ترکیه ای

کاربران همیشه در صحنه حاضر ایرانی این بار هم با هجوم به اینستاگرام خواننده معروف ترکیه ای ابرو گوندش صحنه را خالی نگذاشتند. کاربران ایرانی که مدتی است عادت کرده اند خشم خود را از هر موضوعی با هجوم به اینستاگرام فرد مورد نظر تسکین دهند با شنیدن خبر کودتا در ترکیه خشم خود را در اینستاگرام خواننده معروف نشان دادند.

فقط چند ساعت از انتشار خبر کودتای شب گذشته ترکیه گذشته بود که کاربران ایرانی به اینستاگرام خواننده معروف ترکیه اِبرو گوندش ( Ebru Gündeş)‏ رفتند و زیر پست های این خواننده را به زبان فارسی احوالپرسی کردند. پیش از این هم پست های شخصیت های شناخته شده جهانی با کامنت های ایرانی ها رو به رو شده بود.

 

 خواننده معروف ترکیه ای

واکنش کاربران ایرانی به کودتای ترکیه در اینستاگرام خواننده معروف ترکیه ای

مطالب پیشنهادی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.