تجاوز پسر و پدر به دختر جوان با قرص های روان گردان!! Reviewed by Momizat on . پدری برای اینکه پسرش بتواند به دختری تعرض کند مواد روانگردان را در نوشیدنی دختر دانشجو ریخت. مجله فانوس : شان چایلدز جونیور ۱۹ ساله و پدرش روز گذشته در حیاط دان پدری برای اینکه پسرش بتواند به دختری تعرض کند مواد روانگردان را در نوشیدنی دختر دانشجو ریخت. مجله فانوس : شان چایلدز جونیور ۱۹ ساله و پدرش روز گذشته در حیاط دان Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » مجله خبری » تجاوز پسر و پدر به دختر جوان با قرص های روان گردان!!

تجاوز پسر و پدر به دختر جوان با قرص های روان گردان!!

پدری برای اینکه پسرش بتواند به دختری تعرض کند مواد روانگردان را در نوشیدنی دختر دانشجو ریخت.

مجله فانوس : شان چایلدز جونیور ۱۹ ساله و پدرش روز گذشته در حیاط دانشگاه بودند که پدر مواد روانگردان (اکستازی) را در نوشابه یکی از دختران دانشگاه می‌ریزد و پس از اینکه دختر جوان از حالت عادی خارج می‌شود، به تعقیب وی می‌پردازد.
پدر بی‌صفت شرایط تجاوز را برای پسرش فراهم کرد +تصاویر
پدر بی‌صفت شرایط تجاوز را برای پسرش فراهم کرد +تصاویر
به گزارش دیلی میل، قربانی به داخل اتاقش می‌رود و شان هم وارد اتاق دختر جوان می‌شود و دست به نیت شیطانی خود می‌زند، اما دوستان دختر قربانی که شاهد ماجرا بودند، پلیس را در جریان ماجرا قرار دادند و پلیس در محل مورد نظر حضور یافت.
پدر بی‌صفت شرایط تجاوز را برای پسرش فراهم کرد +تصاویر
هنگامی که پلیس چایلدز پدر را بازداشت کرد، او ۲۲ قرص روانگردان به همراه داشت و فرزندش صراحتا به تجاوز به دختر جوان اعتراف کرد.
گفتنی است،هر دو مجرم در حال حاضر در زندان به سر می‌برند و قرار است به دلیل تجاوز و داشتن مقدار زیادی مواد روانگردان محاکمه شوند.

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.