عجیب و دردناک ترین روش پول درآوردن در چین! Reviewed by Momizat on . عجیب و دردناک ترین روش پول درآوردن در چین! مردی چینی از راهی پول در می آورد که ممکن است مشکل ترین شغل دنیا باشد. زی شوپینگ اجازه می دهد تا هر طور که می خواهند ب عجیب و دردناک ترین روش پول درآوردن در چین! مردی چینی از راهی پول در می آورد که ممکن است مشکل ترین شغل دنیا باشد. زی شوپینگ اجازه می دهد تا هر طور که می خواهند ب Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » گوناگون » عجیب و دردناک ترین روش پول درآوردن در چین!

عجیب و دردناک ترین روش پول درآوردن در چین!

محبوب کن - فیس نما

عجیب و دردناک ترین روش پول درآوردن در چین!

Money-to-acquire-exotic-Chinese-style-Photos-irannaz-com

مردی چینی از راهی پول در می آورد که ممکن است مشکل ترین شغل دنیا باشد. زی شوپینگ اجازه می دهد تا هر طور که می خواهند به شکم او ضربه بزنند. وی عملا شکم خود را به کیسه پانچ تبدیل کرده است و از این طریق ماهیانه  ۲۰،۰۰۰ یوان (معادل ۱۸۷۹£) به دست می آورد.

Money-to-acquire-exotic-Chinese-style-Photos-irannaz-com-2

او در خیابان ها و کافه ها به مردم  اجازه می دهد سه بار به شکم او ضربه بزنند. همسر و دو دختر او بارها تلاش کرده اند وی را از انجام این کار منصرف کنند؛ اما هرگز موفق به متقاعد کردن وی برای این خواسته نشده اند.شوپینگ می گوید با این کار می تواند هزینه زندگی اش را در آورد. بالاخره او مرد خانه است و این هم راهی، اگرچه سخت، برای آوردن پول به خانه است؛ ولی کار او آنقدر عجیب است که فقط از یک چینی بر می آید.

Money-to-acquire-exotic-Chinese-style-Photos-irannaz-com

مطالب پیشنهادی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.