شهر موش های ۳ هم ساخته میشود / مشکلات مالی حل شود شهر موش ها هم راه می افتد Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی فانوس : مرضیه برومند در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درباره ساخت قسمت سوم فیلم "شهر موش ها" گفت: ساخت شهر موش های ۳ بستگی به خیل مجله اینترنتی فانوس : مرضیه برومند در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درباره ساخت قسمت سوم فیلم "شهر موش ها" گفت: ساخت شهر موش های ۳ بستگی به خیل Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » سینما فرهنگ و هنر » شهر موش های ۳ هم ساخته میشود / مشکلات مالی حل شود شهر موش ها هم راه می افتد

شهر موش های ۳ هم ساخته میشود / مشکلات مالی حل شود شهر موش ها هم راه می افتد

مجله اینترنتی فانوس : مرضیه برومند در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درباره ساخت قسمت سوم فیلم “شهر موش ها” گفت: ساخت شهر موش های ۳ بستگی به خیلی مسائل دارد. متاسفانه سرمایه گذار فیلم به طور بسیار ناعادلانه و ناراحت کننده ای با فیلم رخورد کرد. وی هیچ دغدغه فرهنگی نداشت و کلاً از ماجرای هنر دور بود.

وی ادامه داد: به همین علت مرافعه بی خودی به وجود آورده که خودش هم در آن مانده است. اگر این مرافعه برطرف شود و حال خانم حکمت هم خوب شود که امیدوارم بعد از این عمل قلب بازی که انجام دادند بهبود پیدا کنند. متاسفانه مقدار زیادی از همین مشکلات قلبی خانم حکمت تقصیر همان سرمایه گذار فیلم شهر موش ها بوده است.

۷۲۲۸۳۴_۵۷۷

برومند در مورد وضعیت کنونی دکور شهر موش ها ۲ خاطر نشان کرد: سازه شهر موش ها ۲ در بوستان ولایت قرار دارد. بخشی از این بوستان در دست شهداری و بخشی در دست نیروی انتظامی است و تا انجا که می دانم این مالکیت مشترک به مشکل برخورده است. اصولاً آن بخشی دست نیروی انتظامی بهتر است به دست شهرداری سپرده شود.

وی در پایان افزود: دکور همچنان در همان محل بوده و در صورت همکاری های بیشتر می تواند به مکانی برای تماشای عموم و حضور کودکان و نوجوانان قرار بگیرد.

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.