قرار وثیقه ۳۰۰ میلیونی برای خواننده معروف به جرم تجاوز!!! Reviewed by Momizat on . دختر ۱۶ ساله تهرانی بعد از آشنایی اش با یکی از خواننده های سرشناس و مشهور در شبکه های اجتماعی سر قرار رفت غافل از اینکه این آشنایی پایان ناخوشایندی خواهد داشت. دختر ۱۶ ساله تهرانی بعد از آشنایی اش با یکی از خواننده های سرشناس و مشهور در شبکه های اجتماعی سر قرار رفت غافل از اینکه این آشنایی پایان ناخوشایندی خواهد داشت. Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » مجله خبری » قرار وثیقه ۳۰۰ میلیونی برای خواننده معروف به جرم تجاوز!!!

قرار وثیقه ۳۰۰ میلیونی برای خواننده معروف به جرم تجاوز!!!

محبوب کن - فیس نما

دختر ۱۶ ساله تهرانی بعد از آشنایی اش با یکی از خواننده های سرشناس و مشهور در شبکه های اجتماعی سر قرار رفت غافل از اینکه این آشنایی پایان ناخوشایندی خواهد داشت.

خواننده مشهور ، شکایت

خواننده مشهور به جرم فریب و آزار و اذیت دختر ۱۶ ساله در دادگاه حاضر شد

خواننده سرشناس با شکایت دختر ۱۶ ساله به اتهام اغفال و آزار و اذیت به دادگاه احضار شد. دختر نوجوان چندی قبل با طرح شکایتی در دادگاه کیفری استان تهران مدعی شد، در یکی از شبکه های اجتماعی با خواننده سرشناسی آشنا شده و ارتباطمان شکل گرفت.

 او وقتی فهمید من عاشق صدایش هستم از این موضوع سوءاستفاده کرد و با حرف هایش مرا فریب داد. تصور می کردم او قصد ازدواج با مرا دارد. یک روز که با هم قرار داشتیم او به زور مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. حالا هم از او شکایت دارم.‬‎

 ‫با این شکایت تحقیقات قضایی – پلیسی آغاز شد و این خواننده برای رسیدگی به شکایت در دادگاه حاضر شد.

‬‎‫متهم در جلسه تحقیق ادعای دختر نوجوان را رد کرد و گفت:من شاکی را مورد آزار و اذیت قرار ندادم‬‎ . قاضی دادگاه برای متهم قرار وثیقه ۳۰۰ میلیونی صادر کرد.

مطالب پیشنهادی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.