جنگده های روسیه از همدان کوچ میکنند! Reviewed by Momizat on . جنگده های روسیه از همدان کوچ میکنند! به گزارش فانوس از مشرق، بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران امروز در اولین نشست خبری خود در خصوص روابط با روسیه گفت: جنگده های روسیه از همدان کوچ میکنند! به گزارش فانوس از مشرق، بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران امروز در اولین نشست خبری خود در خصوص روابط با روسیه گفت: Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » مجله خبری » جنگده های روسیه از همدان کوچ میکنند!

جنگده های روسیه از همدان کوچ میکنند!

جنگده های روسیه از همدان کوچ میکنند!

۱۸۱۳۰۸۲_۸۵۱
به گزارش فانوس از مشرق، بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران امروز در اولین نشست خبری خود در خصوص روابط با روسیه گفت: در بعضی حوزه‌ها روابط ما راهبردی و بسیار نزدیک است از جمله مبارزه با داعش؛ و چیزی که برای ما مهم است که برای آن از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم و در این خصوص تفاهمی برای اقدامات مشترک داشتیم، استفاده از فضای ما با اطلاع و اجازه قبلی در زمینه برخورد با تروریسم بوده است.

وی در خصوص اخبار منتشر شده درباره استفاده روسیه از پایگاه هوایی همدان برای حمله تروریست‌ها در سوریه، گفت: درباره روسیه هم تفاهم بود که طرفین بعد از عملیات اطلاع رسانی کنند که انجام گرفت. روسیه نه در ایران پایگاه دارد و نه مستقر شده است. موضوعی بود که انجام گرفت و اجالتا پایان گرفت.

 
منبع: تسنیم

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.