هواپیمای تهران یاسوج به دلیل نقص فنی عجیب مجبور به فرود اضطراری شد Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی فانوس : مسئول روابط عمومی فرودگاه یاسوج گفت: باز بودن درب باک بنزین خلبان را مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه یاسوج کرد که این مشکل رفع و پرواز با مجله اینترنتی فانوس : مسئول روابط عمومی فرودگاه یاسوج گفت: باز بودن درب باک بنزین خلبان را مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه یاسوج کرد که این مشکل رفع و پرواز با Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » مطالب ویژه » هواپیمای تهران یاسوج به دلیل نقص فنی عجیب مجبور به فرود اضطراری شد

هواپیمای تهران یاسوج به دلیل نقص فنی عجیب مجبور به فرود اضطراری شد

مجله اینترنتی فانوس : مسئول روابط عمومی فرودگاه یاسوج گفت: باز بودن درب باک بنزین خلبان را مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه یاسوج کرد که این مشکل رفع و پرواز با موفقیت انجام شد.

حمیدرضا گودرزی بازبودن درب باک بنزین را علت فرود اضطراری هواپیما در فرودگاه یاسوج ذکر کرد و اظهارداشت: این هواپیما که صبح امروز از تهران به یاسوج پرواز کرده بود در بازگشت مسافران را سوار و به محض پرواز بار دیگر به فرودگاه بازگشت.

androidonlinenewsimage-aspx
وی ادامه داد: پس از رفع نقص و بسته شدن درب باک بنزین پرواز ۳۷۰۵ امروز یاسوج به تهران با موفقیت انجام شد. پیش از بروز نقص فنی برای این هواپیما که از تهران به یاسوج پرواز کرده بود ۳۰ دقیقه تاخیر داشته است.

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.