سایپا در مدت ۳۰ دقیقه ۴هزار رنو ساندرو استپ‌وی را به فروش رساند !!! Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی فانوس : ساعت پس از آغاز پیش‌فروش رنو ساندرو استپ وی توسط سایپا، چند دستگاه از این خودرو فقط در مدل اتوماتیک که سهمیه نمایندگی‌های این شرکت بوده اس مجله اینترنتی فانوس : ساعت پس از آغاز پیش‌فروش رنو ساندرو استپ وی توسط سایپا، چند دستگاه از این خودرو فقط در مدل اتوماتیک که سهمیه نمایندگی‌های این شرکت بوده اس Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » مجله خبری » سایپا در مدت ۳۰ دقیقه ۴هزار رنو ساندرو استپ‌وی را به فروش رساند !!!

سایپا در مدت ۳۰ دقیقه ۴هزار رنو ساندرو استپ‌وی را به فروش رساند !!!

محبوب کن - فیس نما

مجله اینترنتی فانوس : ساعت پس از آغاز پیش‌فروش رنو ساندرو استپ وی توسط سایپا، چند دستگاه از این خودرو فقط در مدل اتوماتیک که سهمیه نمایندگی‌های این شرکت بوده است وارد بازار شده و به صورت کاردکس به فروش می‌رسد.

androidonlinenewsimage-aspx

روز گذشته در ساعت ۱۰ فروش و پیش فروش خودرو ساندرو استپ وی آغاز گردید که به گفته مدیران سایپا این شرکت موفق شد در مدت ۳۰ دقیقه حدود ۴۰۰۰ ساندرو را به فروش برساند . براساس گزارشات میدانی از سطح نمایندگی های سایپا در تهران حدود ۵۰ دستگاه از این خودرو در مدل اتوماتیک بصورت کاردکس با قیمت ۵۸ میلیون تومان به متقاضیان واگذار می‌شود که قیمت ثبت نامی آن با تحویل ۳۰ روزه ۵۲٫۵ میلیون تومان بوده است.

androidonlinenewsimage-aspx

ساندرو استپ وی از پیشرانه K4M با حجم ۱۶۰۰ سی‌سی به همراه ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ بهره می‌برد. این خودروی کراس اوور, با ۱۰۵ اسب بخار توان و خروجی در ۵۷۵۰ دور در دقیقه, دارای استاندارد آلایندگی یورو ۴ می‌باشد.

مطالب پیشنهادی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.