ابروگوندش خواننده محبوب ترکیه از رضا ضراب طلاق گرفت Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی فانوس : نام رضا ضراب وقتی بسیار در رسانه ها مطرح شد که پای او به پرونده های فساد در ترکیه باز شده بود، هر چند پیش از آن شهرت این تاجر ایرانی به وا مجله اینترنتی فانوس : نام رضا ضراب وقتی بسیار در رسانه ها مطرح شد که پای او به پرونده های فساد در ترکیه باز شده بود، هر چند پیش از آن شهرت این تاجر ایرانی به وا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » مجله خبری » ابروگوندش خواننده محبوب ترکیه از رضا ضراب طلاق گرفت

ابروگوندش خواننده محبوب ترکیه از رضا ضراب طلاق گرفت

محبوب کن - فیس نما

مجله اینترنتی فانوس : نام رضا ضراب وقتی بسیار در رسانه ها مطرح شد که پای او به پرونده های فساد در ترکیه باز شده بود، هر چند پیش از آن شهرت این تاجر ایرانی به واسطه همسرش بود.

به گزارش جام جم آنلاین؛ ابرو گونش خواننده زن ترکی یکی از مشهورترین خواننده های این کشور است که چند سالی است در متن خبرها و حاشیه های رسانه های این کشور است. چرا که پس از بازداشت رضا ضراب نام او هم در کنار پرونده های همسرش مطرح بود .

آن دو در سال ۲۰۱۰ با یکدیگر ازدواج کردند. ابرو گوندش متولد سال ۱۳۵۳ در استانبول است. آنها اکنون صاحب نوزاد دختری به نام «آلارا» هستند.

رضا ضراب شریک بابک زنجانی که به جرم پولشویی این روزها در آمریکا زندانی است با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که از ابرو گوندش خواننده ترکیه ای جدا شده است.

جدایی رضا ضراب و ابرو گوندش!

جدایی رضا ضراب و ابرو گوندش!

مطالب پیشنهادی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.