علی نصیریان : بزرگ آقا در شهرزاد ۲ حضور نخواهد داشت Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی فانوس : شرایط ادامه «شهرزاد» به گونه‌ای است که لزومی به بازی «بزرگ‌آقا» نیست. علی نصیریان بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون؛ در خصوص انتشار خ مجله اینترنتی فانوس : شرایط ادامه «شهرزاد» به گونه‌ای است که لزومی به بازی «بزرگ‌آقا» نیست. علی نصیریان بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون؛ در خصوص انتشار خ Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » سینما فرهنگ و هنر » علی نصیریان : بزرگ آقا در شهرزاد ۲ حضور نخواهد داشت

علی نصیریان : بزرگ آقا در شهرزاد ۲ حضور نخواهد داشت

محبوب کن - فیس نما

مجله اینترنتی فانوس : شرایط ادامه «شهرزاد» به گونه‌ای است که لزومی به بازی «بزرگ‌آقا» نیست.
علی نصیریان بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون؛ در خصوص انتشار خبری مبنی بر حضور در «شهرزاد ۲» گفت: «بزرگ‌آقا» در «شهرزاد ۲» حضور نخواهد داشت.

androidonlinenewsimage-aspx
وی عنوان کرد: داستان «شهرزاد ۲» به گونه‌ای نوشته شده و پیش خواهد رفت که لزومی ندارد نقش «بزرگ‌آقا» در آن باشد و ادامه قصه پس از مرگ این شخصیت پرداخته خواهد شد.

نصیریان در خصوص فعالیت جدید بازیگری پس از «شهرزاد» گفت: یکی دو پروژه و نقش به من پیشنهاد شد که به دلیل اینکه نقش و فیلمنامه را دوست نداشتم، نپذیرفتم.

گفتنی‌است؛ پیش از این عنوان شده بود فلاش‌بک‌هایی به گذشته در «شهرزاد ۲» نشان داده می‌شود که علی نصیریان در نقش «بزرگ‌آقا» در سری دوم این مجموعه نیز حضور خواهد داشت.

مطالب پیشنهادی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.