سلفی آخر و سپس مرگ / زنی که بعد از گرفتن سلفی با دوچرخه زمین خورد و مرد Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی فانوس : "کارمن گرینوی" زن ۴۱ ساله انگلیسی، هیچ وقت تصور نمی کرد که در حال گرفتن آخرین سلفی زندگی اش است. وی لحظاتی بعد از گرفتن آخرین سلفی خود در مجله اینترنتی فانوس : "کارمن گرینوی" زن ۴۱ ساله انگلیسی، هیچ وقت تصور نمی کرد که در حال گرفتن آخرین سلفی زندگی اش است. وی لحظاتی بعد از گرفتن آخرین سلفی خود در Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » مجله خبری » سلفی آخر و سپس مرگ / زنی که بعد از گرفتن سلفی با دوچرخه زمین خورد و مرد

سلفی آخر و سپس مرگ / زنی که بعد از گرفتن سلفی با دوچرخه زمین خورد و مرد

محبوب کن - فیس نما

مجله اینترنتی فانوس : “کارمن گرینوی” زن ۴۱ ساله انگلیسی، هیچ وقت تصور نمی کرد که در حال گرفتن آخرین سلفی زندگی اش است. وی لحظاتی بعد از گرفتن آخرین سلفی خود در حالی که با دوچرخه در حال بازگشت به منزل بود، در اثر از دست دادن تعادل و برخورد شدید با زمین جان باخت. آخرین سلفی وی لحظاتی قبل از این حادثه او را در حال لبخند زدن نشان می داد.

androidonlinenewsimage-aspx
روفوس گرینوی”، همسر ۴۷ ساله این زن با ابراز تاسف شدید از این حادثه غمبار در این خصوص می گوید: لحظه ای در زندگی شادیم و لحظه دیگر کاملا ویران. همسرم در لحظه تصادف کلاه ایمنی نداشت و در حالی که با یک دست وسایلی که خریده بود را حمل می کرد با دست دیگرش فرمان دوچرخه را هدایت می کرد. او واقعا در دوچرخه سواری مهارت داشت. همسرم قبل از این حادثه در جشن تولد مادرش شرکت کرده بود و در راه بازگشت به منزل در جاده اصلی سلفی گرفت و سپس دچار این حادثه شد. گفتنی است این زن شش روز پس این حادثه در بیمارستان سینت ماری در ناحیه پادینگتون در مرکز لندن جان خود را از دست داد.

مطالب پیشنهادی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.