عطری که با ۲۱۵ هزار دلار گران قیمت ترین عطر جهان است Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی فانوس : یک شیشه عطر به قیمت ۲۱۵ هزار دلار آمریکا، گرانقیمت ترین عطر دنیا لقب گرفت! مدلی از عطر امپریال مجستی(Imperial Majesty) که در یک ظرف بلوری مجله اینترنتی فانوس : یک شیشه عطر به قیمت ۲۱۵ هزار دلار آمریکا، گرانقیمت ترین عطر دنیا لقب گرفت! مدلی از عطر امپریال مجستی(Imperial Majesty) که در یک ظرف بلوری Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » دانلود » مداحی » عطری که با ۲۱۵ هزار دلار گران قیمت ترین عطر جهان است

عطری که با ۲۱۵ هزار دلار گران قیمت ترین عطر جهان است

محبوب کن - فیس نما

مجله اینترنتی فانوس : یک شیشه عطر به قیمت ۲۱۵ هزار دلار آمریکا، گرانقیمت ترین عطر دنیا لقب گرفت! مدلی از عطر امپریال مجستی(Imperial Majesty) که در یک ظرف بلوری ۵۰۰ میلی لیتری از کریستال باکارا قرار دارد و با یک الماس پنج قیراطی در یک حلقه طلای ۱۸ قیراطی تزئین شده است، در تعداد محدودی ارائه شد. این عطر که توسط شرکت انگلیسی Clive Christian تولید شده است، توسط رکوردهای جهانی گینس به عنوان گرانترین عطر جهان نامیده شد.

androidonlinenewsimage-aspx
تنها ده شیشه از این عطر منحصر به فرد تولید شده است. برای فروشگاه هایی که قدرت خرید این گونه عطر را ندارند، مدل ارزانتری از آن که شامل ترکیباتی از وانیل تاهیتی و صندل هندی است به قیمت ۲۳۵۰ دلار برای هر انس ارائه شده است.

مطالب پیشنهادی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.