بعد از چندبار آتش گرفتن گوشی نوت و ضرر به سامسونگ حالا نوت به تاریخ می پیوندد Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی فانوس : بنابر گزارشی از روسیه، سامسونگ قصد دارد نام Note را از محصولات آینده خود حذف کند. منبعی ناشناس از مرکز سامسونگ در روسیه اظهار کرده است که مجله اینترنتی فانوس : بنابر گزارشی از روسیه، سامسونگ قصد دارد نام Note را از محصولات آینده خود حذف کند. منبعی ناشناس از مرکز سامسونگ در روسیه اظهار کرده است که Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » مجله خبری » بعد از چندبار آتش گرفتن گوشی نوت و ضرر به سامسونگ حالا نوت به تاریخ می پیوندد

بعد از چندبار آتش گرفتن گوشی نوت و ضرر به سامسونگ حالا نوت به تاریخ می پیوندد

مجله اینترنتی فانوس : بنابر گزارشی از روسیه، سامسونگ قصد دارد نام Note را از محصولات آینده خود حذف کند. منبعی ناشناس از مرکز سامسونگ در روسیه اظهار کرده است که این کمپانی اعتقاد دارد شهرت برند نوت با توجه به چندین مورد انفجار و آسیب دیدگی چندین گوشی نوت ۷ از دست رفته است. آتش گرفتن گلکسی نوت ۷ های فراخوان شده و سپس گوشی های جایگزین باعث شد همانطور که در تک شات خواندید، سامسونگ به تولید این گوشی رسماً خاتمه دهد.

۸f72fed4-3094-402b-968e-85a1402d844c
سامسونگ به اپراتورهای طرف قرارداد خود گفته که تعویض گوشی های فراخوان شده را با گلکسی نوت ۷ های جایگزین و همچنین فروش این فبلت را بطور کلی متوقف کنند. این کمپانی همچنین از مشتریان خود خواسته تا هر مدل گلکسی نوت ۷ که در اختیار دارند را خاموش کرده و به فروشگاهی که آن را خریداری کرده اند بازگردانند.
بنا بر گزارش منبعی مطلع، در یک نظر سنجی مشخص شده است که بیش از ۵۰% مصرف کنندگان در حال حاضر نظر مساعدی به این برند ندارند. نخستین گلکسی نوت روز ۲۸ اکتبر ۲۰۱۱ معرفی شد. این محصول نخستین اسمارت فونی بود که از نمایشگری بزرگ تر از ۵ اینچ برخوردار بود. نمایشگر این فبلت ۵٫۳ اینچ بود و از رزولوشن ۸۰۰x1280 بهره می برد.
اما گلکسی نوت ۷ نتوانست محبوبیت این برند را حفظ کند و در نهایت نام این برند را به نابودی کشاند.

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.