گرانترین خانه جهان متعلق به یک فرد هندی است اما خانه خالی است Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی فانوس : گران‌ترین خانه جهان در شهر بمبی به نام "آنتیلیا" بدون استفاده رها شده است چرا که به صاحب میلیاردر هندی آن گفته شده که نقل مکان به آن برایش مجله اینترنتی فانوس : گران‌ترین خانه جهان در شهر بمبی به نام "آنتیلیا" بدون استفاده رها شده است چرا که به صاحب میلیاردر هندی آن گفته شده که نقل مکان به آن برایش Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » مجله خبری » گرانترین خانه جهان متعلق به یک فرد هندی است اما خانه خالی است

گرانترین خانه جهان متعلق به یک فرد هندی است اما خانه خالی است

مجله اینترنتی فانوس : گران‌ترین خانه جهان در شهر بمبی به نام “آنتیلیا” بدون استفاده رها شده است چرا که به صاحب میلیاردر هندی آن گفته شده که نقل مکان به آن برایشان بدشانسی می‌آورد. این خانه ۲۷ طبقه که برای “موکش آمبانی”، ثروتمندترین مرد هند ساخته شده شش طبقه پارکینگ، مجموعه باغ‌های معلق و …. دارد.

androidonlinenewsimage-aspx
خانواده آمبانی (شامل همسر و دو دختر وی) نگران هستند که این خانه که منطبق بر اصول معماری باستانی هند ساخته نشده است برای آن‌ها بدشانسی بیاورد.

androidonlinenewsimage-aspx
بر طبق سنت باستان هند (vastu shastra) بسیار مهم است که خانه رو به طلوع خورشید باشد اما گفته شده که آنتلیا در قسمت شرقی خود به اندازه کافی پنجره‌ ندارد.این در حالی است که هزینه ساخت این منزل مسکونی اشرافی یک میلیارد دلار برآورد شده است.

androidonlinenewsimage-aspx

androidonlinenewsimage-aspx

androidonlinenewsimage-aspx

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.