محرومیت فیفا برای سردار آزمون,حاج صفی و نکونام Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی فانوس : حکم محرومیت ۳ بازیکن و مربی تیم ملی در حالی امروز روی خروجی رسانه های ایرانی قرار گرفته است که هنوز سایت رسمی فیفا این موضوع را تایید نکرد مجله اینترنتی فانوس : حکم محرومیت ۳ بازیکن و مربی تیم ملی در حالی امروز روی خروجی رسانه های ایرانی قرار گرفته است که هنوز سایت رسمی فیفا این موضوع را تایید نکرد Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » ورزشی » محرومیت فیفا برای سردار آزمون,حاج صفی و نکونام

محرومیت فیفا برای سردار آزمون,حاج صفی و نکونام

محبوب کن - فیس نما

مجله اینترنتی فانوس : حکم محرومیت ۳ بازیکن و مربی تیم ملی در حالی امروز روی خروجی رسانه های ایرانی قرار گرفته است که هنوز سایت رسمی فیفا این موضوع را تایید نکرده است.

۰۱۱۴۰۲۷۲

به گزارش “ورزش سه”، امروز سایت فدارسیون فوتبال خبر از محرومیت یک جلسه ای سردار آزمون و احسان حاج صفی و همچنین محرومیت ۳ جلسه ای جواد نکونام داد، خبری که نه اثری از آن روی سایت فیفا بود و نه سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا.
عضو کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال در این باره به خبرنگار ما می گوید: «این خبر تازه دیشب و در زمانی که ما در فدارسیون فوتبال حضور نداشتیم از سوی فیفا ابلاغ شد. شاید در روزهای آینده فیفا این خبر را روی خروجی سایت خود قرار بدهد. البته من امروز با مسئول کمیته انضباطی فیفا صحبت می کردم و او هم حرفی در مورد قرار دادن این خبر روی خروجی سایت فیفا نزد.»

مطالب پیشنهادی

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.