این مرد ۵ سال در جنگل های آمازون در کنار خطرناکترین حیوانات زندگی کرد

مجله اینترنتی فانوس : ” آنتون پیلپا” مرد کانادایی که ۵ سال پیش به شکل اسرارآمیزی ناپدید شده بود در جنگل های آمازون برزیل پیدا شد . این مرد ۵ سال در جنگل های آمازون در کنار خطرناکترین حیوانات زندگی کرد

این مرد 5 سال در جنگل های آمازون گمشده بود+ تصاویر

” این مرد در ماه نوامبر سال ۲۰۱۲ میلادی ناپدید شده است و پیدا شدن وی باعث شوکه شدن اعضای خانواده اش شد .
به عقیده پلیس Police این مرد پس از خروج از خانه اش در کانادا سوار بر پشت یک کامیون با سفر ۱۰ هزار مایل خود را به آمازون رسانده و زندگی جدیدی را برای خود آغاز کرده است .

0 (1)

اتسفان برادر آنتون به خبرگزاری سی بی سی گفت:” ما از پیدا کردن برادرم ناامید شده بودیم . پس از یافتن او را به بیمارستان در تورنتو منتقل کردیم تا تحت نظر پزشکان قرار بگیرد.همه اعضای خانواده از زنده بودن وی شگفت زده شدیم .هزینه های بازگشت برادرم به خانه حدود ۱۳ هزار دلار شد .برادرم یک فعال مبارز با فقر بوده و توسط نیروهای پلیس برزیل شناسایی و به بیمارستان ” پورتو ولهو” منتقل شده اما از بیمارستان به جنگل آمازون فرار Escape کرده است .این امکان وجود داشت که برادرم در جنگل توسط حیوانات وحشی چون مار، تمساح و حتی پلنگ خورده شود اما خوشبختانه او سالم مانده و ما توانستیم ترتیب بازگشت وی را به خانه بدهیم .”0 (3)
وی افزود:” جزئیات سفر وی به درستی روشن نیست اما او در برزیل به اتهام ضرب و شتم  و حمل سلاح توسط نیروهای پلیس بازداشت شده و به بیمارستان منتقل شده اما از بیمارستان نیز به جنگل فرار کرده است . هنگامیکه در سال ۲۰۱۲ میلادی برادرم ناپدید شد از مشکلات روحی – روانی رنج می برد و تحت درمان اسکیزوفرنی قرار داشت .

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.