پوشش و حجاب جالب این زن آمریکایی در جام جهانی کشتی فرنگی تهران + عکس Reviewed by Momizat on . رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی در حالی در سالن هفتم تیر تهران پیگیری می‌شود که حضور یک زن در جایگاه ویژه جلب توجه می‌کند. ایسنا نوشت: رقابت‌های جام جهانی کشتی ف رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی در حالی در سالن هفتم تیر تهران پیگیری می‌شود که حضور یک زن در جایگاه ویژه جلب توجه می‌کند. ایسنا نوشت: رقابت‌های جام جهانی کشتی ف Rating:
شما اینجا هستید: خانه » ورزشی » پوشش و حجاب جالب این زن آمریکایی در جام جهانی کشتی فرنگی تهران + عکس

پوشش و حجاب جالب این زن آمریکایی در جام جهانی کشتی فرنگی تهران + عکس

محبوب کن - فیس نما

رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی در حالی در سالن هفتم تیر تهران پیگیری می‌شود که حضور یک زن در جایگاه ویژه جلب توجه می‌کند.

ایسنا نوشت: رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی از صبح امروز (پنجشنبه) در سالن هفتم تیر تهران آغاز شده است که کریستینا کلی، سرپرست تیم کشتی فرنگی آمریکا از جایگاه ویژه این مسابقات را تماشا می‌کند. بدون شک اولین مسئله ای که در این ماجرا جلب توجه می کند حجاب جال بو البته کامل این زن آمریکایی بود که با توجه به اینکه او اعتقادی به حجاب ندارد اما به واسطه رعایت قوانین و احترام به کشور ما این حجاب کامل را برگزید . مسئله ای که چندان از سوی بسیاری از مردم و هنرمندان و … رعایت نمی شود .

همچنین نناد لالوویچ ، رییس صربستانی فیلا تماشاگر ویژه این مسابقات بود که پس از تماشای چند کشتی فرنگی کاران ایران سالن را ترک کرد.
سرپرست تیم ملی فرنگی آمریکا

مطالب پیشنهادی

دیدگاه (1)

  • حسین

    نگاه کنید تو رو خدا غربی ها تمام تلاششونو گذاشتن که مردم ایران حجابو کنار بزارن، اُونوقت غافل از اینکه مردم خودشون دارن حجاب دار می شن 

    پاسخ دادن

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.