Call of Duty 2017/هواداران سری این بازی از شدت هیجان دیوانه خواهند شد.

Call of Duty 2017/هواداران این بازی از شدت هیجان دیوانه خواهند شد.

مدیر استودیوی اسلج‌همر گیمز در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با بیان این که امیدوار است بتواند هرچه سریع‌تر در مورد بازی Call of Duty صحبت کند اعلام کرد که در غیر این صورت، از درون منفجر خواهد شد!

به گزارش فانوس:

گلن اسکوفیلد، مدیر استودیوی اسلج‌همر گیمز در جدیدترین مصاحبه‌ی خود از بازی پیش‌رو و مورد انتظار این استودیو،Call of Duty 2017 سخن گفته است. اسکوفیلد که به نظر خیلی‌ هیجان‌زده می‌رسد در مورد انتظارات خود از بازی می‌گوید.
اسکوفیلد در مورد زمان عرضه‌ی بازی و ویژگی‌های آن کاملا صبور بوده و تاکنون اطلاعاتی را در این زمینه منتشر نکرده است. مدیر استودیوی اسلج‌همر گیمز در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با بیان این که امیدوار است بتواند هرچه سریع‌تر در مورد بازی Call of Duty صحبت کند اعلام کرد که در غیر این صورت، از درون منفجر خواهد شد!

Call of Duty 2017/هواداران سری این بازی از شدت هیجان دیوانه خواهند شد.

او همچنین اذعان داشت که سری جدید بازی Call of Duty بهترین بازی استودیوی اسلج‌همر گیمز به شمار خواهد رفت. به گفته‌ی وی، به هنگام معرفی این بازی و انتشار تریلر رونمایی، هواداران سری Call of Duty از شدت هیجان دیوانه خواهند شد.

به هنگامی که از وی در مورد تاریخ معرفی رسمی بازی سوال شد، گلن اسکوفیلد اعلام کرد که او هم همانند بسیاری از اعضای تیم سازنده به عنوان یک بازی‌ساز عمل می‌کند و اطلاعات بیشتری در مورد بازی در اختیار ندارد.

از آن‌جایی که آخرین سری از بازی‌های Call of Duty سبکی علمی‌تخیلی داشت و نتوانست آن‌چنان که باید و شاید مورد استقبال طرفداران خود قرار بگیرد، گمان می‌رود که نسخه‌ی بعدی این بازی به ریشه و اساس خود بازگردد تا شاید بازی ۲۰۱۷ Call of Duty بتواند بار دیگر در قلب کاربران خود جای بگیرد.

منتظر هیجان دیوانه کننده این بازی باشید…کال آف دی یو تی ۲۰۱۷

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.